24 Mayıs 2018 Perşembe

banner41

İşte Ordu'nun en parlak 5 şirketi

TÜRKONFED tarafından açıklanan "Türkiye'nin Yükselen Liderleri 2017" raporunda rekabetçiliği sürükleyen sektörler ve şirketler açıklandı. Listede Ordu'dan da 5 firma ve sanayi kuruluşu yer alıyor.

13 Aralık 2017 Çarşamba 22:26
Bu haber 1229 kez okundu
İşte Ordu'nun en parlak 5 şirketi
Türkiye'nin en parlak şirketleri TÜRKONFED tarafından açıklandı. Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ile Londra Borsası işbirliğiyle hazırlanan listede, ilk 100 arasında Ordu'dan da 5 sanayi kuruluşu yerini aldı.

Karadeniz Bölgesi'nde önemli sanayi kuruluşlarının da yer aldığı listede Batı Karadeniz Zonguldak Alt Bölgesi'nde metal sektöründen Mescier Demir Çelik, Samsun Alt Bölgesi'nde gıda sektöründen Karaçuha Tarım, Özyılmaz Fındık, Erçal Fındık ve Kozlu Gıda, taşıt ve treyler sektöründe ise Sampa Otomotiv yer aldı. 

Ordu'dan 5 büyük sanayi kuruluşunun yer aldığı listede, İstanbul, İzmir, Manisa ve Kırklareli'nde de fabrikaları bulunan TYH Tekstil 4'üncü sırada, Erçal Fındık ve Otomotiv 43'üncü sırada, Altaş Yağ Sanayi 56'ncı sırada, Çamsan Ağaç Sanayi 58'inci sırada ve Poyraz Poyraz Fındık ise 92'nci sırada yer aldı.   
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV