24 Mayıs 2018 Perşembe

banner41

Çanak'tan Kandil mesajı

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ve İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutladı, "Bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum" dedi.

22 Mart 2018 Perşembe 00:37
Bu haber 318 kez okundu
Çanak'tan Kandil mesajı
AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ve İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutladı.

Milletvekili Oktay Çanak, kandillerin insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel geceler olduğunu belirterek, "İslam dininde mübarek sayılan Üç Aylar’ın müjdecisi olan Regaib Kandili’nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır" dedi. 
Milletvekili Çanak mesajında, "İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum. İslam âleminin ve vatandaşlarımızın Regaib kandilini tebrik ediyor; bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayra vesile olmasını diliyorum" dedi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV