25 Mayıs 2018 Cuma

banner41

O koliler Afrin'deki Mehmetçik'e ulaştı

Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu'nun girişimleriyle Kumru Belediyesi tarafından hazırlatılan fındık, Kumrulu kadınların el dokuması boyunluk ve atkıları, Afrin'de görev yapan Mehmetçik'e ulaştı. O mutlu anın fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Hatipoğlu, "Rabbim yar ve yardımcıları olsun" diye dua etti.

12 Şubat 2018 Pazartesi 22:29
Bu haber 1267 kez okundu
O koliler Afrin'deki Mehmetçik'e ulaştı
Türkiye'nin bekası adına Afrin'de tüm Dünya'nın gözü önünde amansız bir mücadeleye giren Mehmetçik'e Türkiye'nin dört bir yanından destek yağmaya devam ediyor. Kumru Belediyesi tarafındanda gönderilen destek kolileri de nihayet Mehmetçik'in eline ulaştı.x

Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu, Türk askerine destek, moral ve motivasyon kazandırmak amacıyla fındık, Kumrulu kadınların el emeği, göz nuru örgüleriyle hazırladıkları boyunluk ve atkılarından oluşan koliler, gerçek sahiplerine ulaştı. Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu, o muhteşem anın fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.
Başkanh Hatipoğlu yaptığı açıklamada, "Belediyemizce hazırlatılan fındıklarımız, Kumrulu kadınlarımızın hazırladığı kendi el dokumaları boyunluk ve atkılarımız Afrin'deki askerlerimize dağıtıldı. İlgi ve alakalarından dolayı, Hatay/Hassa Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman Demirel Bey'e ilçem adına teşekkür ederim. Yiğitlerimize az bile. Bizimkisi onlara hatırlandıklarını göstermek ve onları hatırlatarak dua istemek. Rabbim yar ve yardımcıları olsun." ifadelerini kullandı.


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV