22 Mayıs 2018 Salı

İşte AK Parti'nin milletvekili listesi
banner41

Şehit Ailesi'ne devlet vefası

ORDU Valisi Seddar Yavuz, eşi Selda Yavuz'la birlikte şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Son durakları, Şehit Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın evi oldu.

07 Nisan 2018 Cumartesi 13:59
Bu haber 532 kez okundu
Şehit Ailesi'ne devlet vefası
Her fırsatta şehit ailelerini ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, en son Şehit Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın ailesini ziyaret etti.
 
Isparta'nın Yalvaç ilçesinde CN-235 CASA tipi askeri uçağın, eğitim uçuşu esnasında düşmesi sonucu şehit olan 3 askerden birisi olan Şehit Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın Fatsa ilçesinde yaşayan annesi Nezahat ile babası Sebahattin Karamustafa'yı ziyaret eden Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, şehidin ailesiyle yakından ilgilenerek, acılarını paylaştı, duygularını şöyle dile getirdi:
 
"Şehitlik şerefli bir makam. Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ay yıldızlı, al bayrağımızın vatanımız üzerinde özgürce dalgalanması, şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıklarının eseridir. Vatan uğruna şehit düşen evlatlarımızı minnet ve şükranla anıyoruz. Allah sizlere sabır ve dayanma gücü versin. Şehidimizin emaneti olan sizlerin her zaman yanındayız. Kapımız sizlere sonuna kadar açıktır."

Ziyaret  dolayısıyla çok mutlu olduklarını söyleyen Şehit Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın annesi Nezahat ile babası Sebahattin Karamustafa, "Sayın Valimiz Seddar Yavuz ile değerli eşleri Selda Yavuz Hanımefendi, zor zamanlarımızda bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Hatrımızı sorarak, bizlere moral vermeye çalıştılar ve desteklerini esirgemediler. Bu ziyaret bizleri memnun etti, duygulandırdı. Teşekkür ediyoruz" diyerek, duygularını dile getirdi. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV