27 Mayıs 2018 Pazar

banner41

Yeni Genel Sekreter Civelek oldu!

ORDU Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden geçtiğimiz günlerde ayrılan Mustafa Çöpoğlu'nun yerine, Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Civelek atandı. Civelek, yeni görevini geçici bir süre vekaleten yürütecek.

20 Ocak 2017 Cuma 17:26
Bu haber 950 kez okundu
Yeni Genel Sekreter Civelek oldu!
ORDU - Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine Bülent Civelek atandı. Büyükşehir Belediyesi'nin kurucu yönetim kadrosunda teknik işlerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlayan ve geride bıraktığımız süre içerisinde bu görevini sürdüren Bülent Civelek yeni görevine başladı. Yeni görevini vekâleten yürütecek olan Bülent Civelek, Ordu Büyükşehir Belediyesi kurulmadan önce Ordu İl Özel İdaresi bünyesinde çeşitli birimlerde müdür olarak görev yaptı.
 
"BÜLENT CİVELEK'İN KİMDİR?"
 
17 Nisan 1974 yılında Trabzon'un Araklı ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Trabzon'da, lisans eğitimini 1992-1996 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı.
 
1998-2008 yılları arasında mülga Ordu Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü'nde görev yaptıktan sonra, Ordu İl Özel İdaresi bünyesinde İmar ve Kentsel İyileştirme Birim Müdürlüğü (2008-2013), Ruhsat ve Denetim Birim Müdür Vekilliği (2009-2013) ve Plan ve Proje Müdürlüğü (2013-Mart 2014) görevlerinde bulundu. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerin ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilen Bülent Civelek, 2017 yılı Ocak ayından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini de vekâleten yürütüyor. Civelek, evli ve iki çocuk babası.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV