27 Mayıs 2018 Pazar

banner41

CHP'de Şahin güven tazeledi

CHP Ordu İl Başkanlığı'nın 36'ncı Olağan İl Kongresi Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. İki ismin yarıştığı kongrede Atilla Şahin bir kez daha çoğunluğun oyunu alarak güven tazeledi.

30 Aralık 2017 Cumartesi 23:34
Bu haber 1399 kez okundu
CHP'de Şahin güven tazeledi
CHP Ordu İl Başkanlığı için iki isim yarıştı. Mevcut İl Başkanı Atilla Şahin'in karşısına İsa Yazıcı çıktı. Kongrede Atilla Şahin 276 oy ile bir kez daha İl Başkanı olarak seçilirken, Yazıcı'nın listesi ise 121 oyda kaldı. 

CHP Ordu İl Yönetimi ise Atilla Şahin'in başkanlığında Veysel Albayrak, Murat Ataoğlu, M.Lütfü Beyazıdoğlu, Zafer Cankorur, Atila Çoluk, Yılmaz Dere, Bahadır Dursunoğlu, Füsun Erbaş, Yusuf Furtun, Derya Gürsoy, Bulut Gürsoy, Şahin Kalafat, Nurgül Kapan, Mehmet Kaptanoğlu, Hülya Kılıç, Nermin Kılıçoğlu, Nazım Oktamış, Çağdaş Tarık Taner, Nedim Yavuz ve Mert Yüksel. Disiplin Kurulu'na ise Şeref Albayrak, Arslan Atmışdörtoğlu, Ali Aydoğan, Yalçın Baştuğ, Veysel Gençyüksel, Yener Kara, Ali Karahan, Salih Korkmaz ve Adnan Öztürk seçildi.

Kongreye CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Erdal Aksünger, CHP Ordu eski milletvekili İdris Yıldız, eski il başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV