22 Mayıs 2018 Salı

İşte AK Parti'nin milletvekili listesi
banner41

Erdoğan 'yarın' diye açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'erken seçim' çağrısı karşısında ilk açıklamasını AK Parti Meclis Grup Toplantısı'nda yapan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimler için önce 2019'u işaret etti, ardından "13.30'da Külliye'de Sayın Bahçeli ile bizim görüşmemiz olacak" diye konuştu.

17 Nisan 2018 Salı 19:07
Bu haber 1168 kez okundu
Erdoğan 'yarın' diye açıkladı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 'erken seçim' çağrısıyla ilgili olarak net düşüncelerini açıkladı. Erdoğan ilk açıklamasını Meclis Grup Toplantısı'nda, ikinci açıklamasını ise bu toplantının ardından yaptı. İşte Erdoğan'ın net düşünceleri:

İLK AÇIKLAMA GRUP TOPLANTISI'NDA GELDİ
"CUMHURUN İTTİFAKIYLA YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK"

"Cumhurun ittifakıyla Türkiye'de inşallah yeni bir dönem başlayacak. Milletimizin gönlünde yaptığı, bizim de halk oylamasıyla sandığa teşmil ettiğimiz bu ittifakı 2019 milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimine de taşıyoruz. Bu konuyla ilgili gereken hukuki düzenlemeler yapıldı ve Meclisimiz tarafından da kabul edildi. Böylece sadece yönetim sistemini değiştirmekle kalmadık, aynı zamanda Türk siyasetinde farklı isimler altında örgütlenen partilerin ülkenin ve milletin geleceği için güç birliği yapabilmelerinin hukuki altyapısını da kurmuş olduk. Bu gelişmeler ülkemizde artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının, büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda çok daha emin adımlarla ilerleyeceğimizin işaretleridir. Bir kez daha ülkemize, milletimize, siyaset dünyamıza hayırlı olsun."
İKİNCİ AÇIKLAMA GRUP SONRASINDA GELDİ
"YARIN"' DEDİ

"Değerli arkadaşlar yarın biliyorsunuz benim 13.30'da Külliye'de Sayın Bahçeli ile bizim görüşmemiz olacak ve 13.30'daki görüşmemizde bizim gerek bu süreçle ilgili, gerek bu tür açıklamayla ilgili görüşmelerimizi orada değerlendiririz. Dolayısıyla şu anda benim herhangi söyleyecek bir şeyim yok. Söyleyeceklerimi zaten grupta söyledim" açıklamasını yaptı."
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV