24 Mayıs 2018 Perşembe

banner41

Kadir İnanır iyi haberi kendi verdi

ORDULU ünlü aktör Kadir İnanır, sağlığına ilişkin son durumu kendisi anlattı, "Şu anda hiçbir arızası olmayan sağlıklı bir adam olarak karşınızdayım" diye konuştu. Ünlü oyuncu, hastalığı süresince başta doktorları olmak üzere yanında olan herkese teşekkür etti.

12 Mart 2018 Pazartesi 23:51
Bu haber 853 kez okundu
Kadir İnanır iyi haberi kendi verdi
Türk sinemasının sayılı aktörlerinden Ordulu Kadir İnanır, geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlığıyla herkesin yüreğini ağzına getirmişti. Beyninde pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılan ve yoğun bakına alınan ünlü oyuncu, bu kez doktorlarıyla birlikte kameralar karşısına geçti, iyi olduğu mesajını verdi.

Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, "Doktorlarımın dışında hiç kimsenin spekülasyonuna asla inanmayın" diyerek tamamladığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 

"Biliyorsunuz biraz tehlikeli bir olayla karşılaştık ama önce inançlı bir insan olduğum için, sonra da Türkiye'nin büyük doktorlarının büyük gayretleriyle şu anda hiçbir arızası olmayan sağlıklı bir adam olarak karşınızdayım. Bu büyük bir şans, büyük bir mutluluk. Başından beri benim yaşadığım bu olaya gösterdiğiniz ilgiye, dikkate çok teşekkür ederim. Ortalama bir aydır Türkiye'nin her tarafından bana gösterilen sevginin, bana gösterilen saygının ve duanın rakamını size söylemeyeceğim, çok büyük. Bana, tekrar hayatta güzel duygularla yaşama heyecanı veren bu olgulara, hayatım boyunca hep saygılı, hep sevgili kalacağım. Bundan sonra da yine hep beraber olacağız. Bir tek ricam var, burada gerçekten bana bu mutluluğu sağlayan doktorlarımın dışında hiç kimsenin spekülasyonuna asla inanmayın, teşekkür ederim."
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Ordu'nun İnternet Gazetesi - NET DÜŞÜNCE - 19 Haziran 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV