banner59

Borsa Başkanı'na sert eleştiri!

Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordu Ticaret Borası Başkanı Ziver Kahraman için çok ağır konuştu, şarkı sözleriyle eleştirdi.

Borsa Başkanı'na sert eleştiri!
ORDU - Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman'ı sert bir dille eleştirdi. Fındık fiyatlarının Ordu Ticaret Borsası'nda serbest piyasaya göre düşük yazıldığını ileri süren Akçay, kendisine ait Facebook sayfasında şu açıklamayı yaptı:

"Borsa Başkanı mı? Yoksa birilerinin uşağı mı? Bütün ihracatçıların fabrikaların harıl harıl mal aradığı ve 11 liraya kadar el altından fiyat verdiği yerde; güya bu fındık düşmanı kurum milleti panikletmek ve mal çıkışı yaptırmak adına fiyatı 30 kuruş aşağı çekti. Hesaplar tutmadı sağır sultan bile duydu fındığı don vurduğunu siz kafayı kuma sokup bekleyin. İki üç gün sonra takke düşer kel görünür merak etmeyin o zaman bakalım ne diyeceksiniz. Kazdığınız kuyuya düşeceksiniz ve bunu fazlasıyla hakettiniz. Hani bir şarkı var, "alçaklara kar yağmış üşümedin mi sen bu işin sonunu düşünmedin mi" benden bütün tuzak kuranlara gelsin."

Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman'ın konuya ilişkin açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 23:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER