Sigaraya zam geldi!

SİGARA fiyatlarına yeni yılla birlikte bir zam daha geldi. Paket başına en az 50 Kuruş'la 1 Lira arasında yapılan son zamlardan sonra en ucuz sigara 7 Lira, en pahalı sigara ise 11.5 Lira oldu.

Sigaraya zam geldi!
ORDU - Yeni yıl geldi, zamlar da peşinden geldi. İlk zamlar ise sigaraya yansıtıldı. Marlboro'nun sahibi Philip Morris ve Winston, Camel ve Monte Carlo gibi markaların sahibi olan Japan Tobacco International sigara fiyatlarına zam yaptı. Yeni yılla birlikte rakı, bira, cin, votka ve sigaranın yanı sıra cep telefonlarından alınan vergi ile elektrik fiyatlarına zam gelmişti.

Yeni zamlara göre Phillip Morris marka sigaraların fiyatları 7 ila 11,5 lira arasında değişirken, JTI'de en ucuz sigara 7 TL, en pahalı sigara da 11 TL oldu.

Buna göre Parliament (Uzun, Kısa, Slim, Aqua) 11.50 TL, Marlboro (Uzun, Kısa, Blue) 11 TL., Marlboro (Touch Blue, Gray, Aqua, One) 10 TL., Muratti 9 TL., Lark (Uzun, kısa) 8 TL., Lark (Uzun-Kısa) 8 TL., Lark (Mode Blue) 7.50 TL., Chesterfield (Uzun, Kısa, Slims, Click) 8 TL., Chesterfield (Blu, Gray) 7.50 TL., L&M (Uzun, Kısa, Blue Line) 7.5 TL., L&M (Mode Red) 7 TL'den satışı sunuluyor.

JTİ'ye ait Camel 8 TL., Winston 9 TL., Winston (Tach) 8.5 TL., Monte Carlo 7.50 TL., Monte Carlo (Slender) 7 TL., Anadolu 7 TL. ve Salem 11 TL'den satılıyor.  
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2016, 13:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER