Sırada Antalya ve Kıbrıs var

İSTANBUL'a seferlerinin ardından 11 Aralık tarihinde İzmir seferlerini de başlatan Pegasus Hava Yolları, Ordu-Giresun Uluslararası (OGU) Havalimanı’na iki yeni hat daha açmak için piyasa araştırmasına başladı.

Sırada Antalya ve Kıbrıs var
ORDU - 22 Mayıs tarihinde açılan OGU Havalimanı, hava yolları şirketlerinin gözdesi haline geldi. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Hava Yolları'nın ardından OGU Havalimanından karşılıklı olarak İstanbul ve İzmir'e direk uçuş gerçekleştiren Pegasus, doluluk oranlarından memnun olmasının ardından OGU Havalimanı'ndan iki yeni hat daha açmaya karar verdi. Piyasa araştırmalarına başlayan Pegasus ilk olarak OGU Havalimanı'ndan Antalya ve Kıbrıs'a direk uçmayı hedefliyor. Pegasus'un Antalya hattını yılbaşından sonra, Kıbrıs hattını da 28 Mart'tan sonra açmayı planladığı öğrenildi.

"SEFER SAYISINI ARTTIRDI"

Pegasus Ocak ayında sefer sayısını da artırdı. Karne tatilinde oluşacak yolcu trafiğini de düşünen Pegasus, OGU Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na aylık 124 olan uçuş sayısını 148'e yükseltti. Pegasus Ocak ayı içerisinde İzmir'e de 28 uçuş planladı.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 13:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER