banner59

Çöpoğlu veda etti

ORDU Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini yaparken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı emrinde İş Müfettişi olarak atanan Dr.Mustafa Çöpoğlu, Ordu'ya ve mesai arkadaşlarına veda etti.

Çöpoğlu veda etti
ORDU - Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri iken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişliği görevine atanan Dr. Mustafa Çöpoğlu için program düzenlendi.
 
Büyükşehir Belediyesinin Ocak ayı olağan meclis toplantısına son kez katılarak meclis üyeleriyle vedalaşan Dr. Çöpoğlu için aynı akşam bir de program düzenlendi. Programa Başkan Enver Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet Yıldırım ve Bülent Civelek, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu, eski mesai arkadaşlarına seslenerek, "Sizden ve ailelerinizden helallik istiyorum" dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da, "İnşallah Ankara'daki bürokraside daha üst görevlerde bulunur" temennilerinde bulundu. Konuşmaların ardından Başkan Enver Yılmaz, Çöpoğlu'na plaket, hediye ve çiçek takdim etti. Çöpoğlu son olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi yerleşkelerindeki personelle helalleşerek vedalaştı. 
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 23:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER