banner59

Meteoroloji'den kritik uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu raporunda yurdun birçok bölgesinde sağanak yağış beklendiğini duyurdu. İstanbul'da etkili olan sağanak yağış için saat verildi. Peki Ordu, Sakarya, Ankara, Bolu, Antalya'da hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji'den kritik uyarı!
İSTANBUL başta olmak üzere İzmir, Ankara ve Ordu'nun da içinde bulunduğu bir çok ilde sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava durumunu açıkladı. 

Sıcaklıkların batı kesimlerinde 4 derece artacağı, kuzeydoğu kesimler de ise 6 derece azalacağı açıklandı.

Ramazanın ilk haftası tüm yurtta serin ve yağışlı geçmeye devam ediyor. Sağanak yağış ne kadar sürecek? Sıcaklıklar ne zaman artacak?Meteoroloji yetkilileri İstanbul'da sağanak yağışın akşam saatlerine kadar süreceğini yarın ara vereceğini bildirdi. Bugün ise 38 il için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Ordu, Ankara, Bolu, Antalya'da hava durumu nasıl olacak?

Sağanak yağış beklenen iller: Giresun, Ordu, Tokat, Amasya, Samsun, Çorum, Sinop, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Konya, Isparta, Karabük, Bartın, Zonguldak, Bolu, Sakarya,Düzce, Eskişehir, Bilecik, İstanbul, Yavola, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Burdur, Isparta, Ankara, Yozgat, Antalya

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 15:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER