Mostar Köprüsü'nün çehresi değişiyor

ALTINORDU Belediyesi'nin hayata geçirdiği prestij projelerinden biri olan Mostar Köprüsü'nde artık finale doğru gidiliyor. Başkan Engin Tekintaş, çevre düzenlemelerinin devam ettiğini belirterek, Altınordu'nun gözde mekanlarından biri olacağını söyledi.

Mostar Köprüsü'nün çehresi değişiyor
ORDU - Altınordu Belediyesi tarafından yapımına başlanan Mostar Köprüsü'nde artık son adımlar atılıyor. Civil Irmağı'nın denize döküldüğü alanda inşa edilen Mostar Köprüsü'nde artık son düzenlemeler yapılıyor.


Çevreyi gezerek çalışmaları yerinde gören Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, herşey bittiğinde Mostar Köprüsü'nün çehresinin değişeceğini ve Altınordu'nun gözde mekanlarından birisi olacağını söyledi. Özellikle çevre kirliliği ve kötü kokuların yayılmasının önüne geçmek için çalışmaların sürdüğünü belirten Tekintaş, "Suyun önüne setler yaparak hem güzel bir görüntü, hem de denizle birleşen alanda oluşan pisliği ortadan kaldırmış olacağız. Çalışmalarımızın son bulması ile Mostar Köprüsü'nün çevresinde güvenli bir alan oluşacak ve yeni bir yeşil alan inşa edeceğiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 20:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER