Ordu Cumhurbaşkanı'na hazır!

16 NİSAN referandumu ve toplu açılışlar vesilesiyle Ordu'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için son hazırlıklar tamamlandı. Erdoğan, 13 Nisan'da Ordu'da olacak.

Ordu Cumhurbaşkanı'na hazır!
ORDU - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Nisan Perşembe günü saat 15.00'de Ordulularla buluşacak. 16 Nisan referandumu ve bir takım açılışlar dolayısıyla gelecek olan Cumhurbaşkanı için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan organizasyon öncesinde tüm hazırlıklar tamamlandı. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu-Giresun Havalimanı ve Perşembe arasındaki ana güzergahta tüm elektrik direklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk bayraklarıyla donatırken, reklam tabelalarına 'Milletin Adamı Geliyor, Ordu Evet Diyor' tanıtımlarını astı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enever Yılmaz, kendisine ait Twitter hesabından "Evet Ordu hazır. Başkomutanını, Cumhurbaşkanı'nı bekliyor. 13 Nisan Perşembe saat 15:00'de Altınordu Cumhuriyet Meydanı'nda buluşalım" mesajını paylaştı. 
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 13:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER