banner59

Türkiye genelinde denetimler başladı

RAMAZAN Bayramı dolayısıyla Türkiye genelinde 7 bin 830 personelin katılımıyla içlerinde Ordu'nun da bulunduğu toplam 4 bin 159 noktada trafik güvenliği denetimlerine başlandı. Denetimler, sıkı bir şekilde bayram tatili süresinde devam edecek.

Türkiye genelinde denetimler başladı
ORDU - İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı koordinasyonunda, Ramazan Bayramı dolayısıyla trafik denetimlerine başlanıldı.

Bayram tatili kapsamında kazaları en aza indirgemek amacıyla başlanan uygulamaların amacı trafik kurallarına uyumda farkındalık yaratmak. Denetimler yurt genelinde 7 bin 839 personel ile içlerinde Ordu'nun da bulunduğu toplam 4 bin 159 kontrol noktasında yapılacak.

ORDU'DAKİ DENETİMLER

Ordu'da da il genelinde kontrol noktaları oluşturuldu. Özellikle Ünye'den başlayan noktalar Fatsa ve tüneller bölgesinde hız radarları ve ekiplerin kontrolleriyle yapılıyor. Ordu-Giresun sınırında ise farklı bir kontrol noktası daha oluşturuldu. Özellikle sürücüler başta hız ihlalleri olmak üzere öncelikli emniyet kemerleri noktasında kontrol ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 13:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER