banner59

Maltepe'de Ordu rüzgarı!

KISA adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen, Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin katkısı ve katılımıyla gerçekleştirilen "Ordu Tanıtım Günleri" görkemli bir açılışla başladı.

Maltepe'de Ordu rüzgarı!
İSTANBUL - İstanbul'un Maltepe ilçesinde düzenlenen "Ordu Tanıtım Günleri"nin açılış törenine, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tarık Yarılgaç, İstanbul İl Müftüsü Prof.Dr.Rahmi Yaran, ORDEF Başkanı Av.Ali Çelik, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sanayici ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Beşiktaş Belediyesi Halk Oyunları ekibinin folklor gösterisi ile başlayan "Ordu Tanıtım Günleri"nin açılış konuşmalarının ardından Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve diğer davetlilerin katılımıyla "Ordu Tanıtım Günleri" etkinliğinin açılış kurdelesi kesildi ve stantlar gezildi.
 
4 gün sürecek olan "Ordu Tanıtım Günleri"nde, konserler, folklor gösterileri,  yöresel el sanatları ürünleri ve yiyecekler, organik ürünler ve yayla pazarı yer alacak.
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 00:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER