İşte Ordu'nun ünlü damadı!

ORDU'nun ünlü isimlerinden şarkıcı Gülşen, 5 yıldır birlikte olduğu besteci, aranjör ve müzik yapımcısı Ozan Çolakoğlu ile evlendi. Sade bir tören ile dünya evine giren ünlü çiftin nikahı Barcelona'da kıyıldı.

İşte Ordu'nun ünlü damadı!
İSTANBUL - Ordu'nun ünlü isimleri arasında yer alan ve zaman zaman da memleketi Ordu'ya gelen şarkıcı ve şarkı yazarı Gülşen Bayraktar, yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu ünlü besteci, aranjör ve müzik yapımcısı Ozan Çolakoğlu ile İspanya'nın ikinci büyük kenti Barcelona'da evlendi.

Ünlü şarkıcının nikâh törenine aile ve yakın dostlarından oluşan seçkin bir davetli grubu katıldı. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, geçtiğimiz 5 Mart'ta da Bebek'teki evlerinde nişanlanmış, uzunca bir süre de magazin basınının gündemine oturmuştu. İstanbul Çapa doğumlu olan Gülşen, aslen Ordulu. Fındık bahçeleri de olan ünlü sanatçının babası makine mühendisi, annesi ise ev hanımı. Gülşen, özellikle yaz aylarında zaman zaman memleketi Ordu'ya da dinlenmek ve istirahat etmek için geliyor. Eşi, ünlü besteci, aranjör ve müzik yapımcısı olan Ozan Çolakoğlu da artık Ordu'nun damatları arasına girdi.  
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2016, 01:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER