Tv52'de Akın Çiçek heyecanı!

KARADENİZ Bölgesi'nin en çok izlenen yerel televizyonu olan Tv52, bünyesine bir ismi daha ekledi. Tv52 Televizyonu'nun kurucu yöneticilerinden birisi olan Akın Çiçek, Tv52'nin yeni Genel Koordinatörü oldu.

Tv52'de Akın Çiçek heyecanı!
ORDU - "Çok Renkliyiz, Her Yerdeyiz" sloganıyla Karadeniz Bölgesi'nin en çok izlenen yerel televizyonu olan Tv52, bünyesine bir ismi daha kattı. Daha önceki yıllarda da Tv52 bünyesinde üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenen Akın Çiçek, yeniden yuvaya dönerek uzun yıllar birlikte emek tükettiği mesai arkadaşlarıyla tekrar  buluştu. 

Aynı zamanda Ordu Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi olan Çiçek, Genel Koordinatör ünvanı ile Tv52'deki görevine başladı. Geçtiğimiz günlerde Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay ve Genel Müdür Erol Küçükoğlu ile son görüşmelerini gerçekleştiren Çiçek yaptığı açıklamada,  "Amacımız bu işin sadece İstanbul-Ankara merkezli değil, Ordu merkezli bir yayıncılık anlayışı ile de yapıldığını kanıtlamak ve Tv52'yi Türkiye'nin uydudan yayın yapan ilk 5 yerel televizyon arasına sokabilmek. Bütün çabamız daha iyi yayınlarla daha güçlü bir televizyonculuk olacak" şeklinde konuştu. 

Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay da, "Genel Koordinatörümüz Akın Çiçek ile bölgenin en güçlü kadrosunu daha da güçlü hale getireceğimize inanıyorum. Hedefimiz Türkiye'nin ilk 5 yerel televizyonu arasına girebilmektir. Akın Bey'e tekrar yuvasına hoşgeldin diyor, bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum" dedi. Tv52 Genel Koordinatörü Akın Çiçek, yeni görevine bugünden itibaren başladı. Ordu yerelinde ve bölgede medyadaki çalışmalarıyla tanınan Çiçek, daha önceki yıllarda da Tv52'nin yönetiminde yer almıştı. Bu gelişmeyle birlikte yeniden yuvaya dönerek Ordu medyasına yeni bir heyecan kattı. 
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 00:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER