Ağaoğlu'nun sözlerine kadın vekilden yanıt!

AĞAOĞLU Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'nun, "Ortanca Hanım" tanımlamasına iktidar kanadından ilk yorum, TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir'den geldi. Keşir, Ağaoğlu'nun sözlerini, "Toplumun genel kabullerinin çok ötesinde olduğunu söylemem lazım" diyerek yorumladı.

Ağaoğlu'nun sözlerine kadın vekilden yanıt!
ORDU - İstanbul Bakırköy'de inşası devam eden Ağaoğlu Central Park projesinin tanıtımında konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'nun, "Ortanca Hanım" tanımlamasına hükümet kanadından ilk yorum, TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi. 

Ordu'nun uydudan yayın yapan bölgesel kanalı Tv52'de yayınlanan 'Özel Gündem' programında konuşan TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir, işadamı Ağaoğlu'nun söyleriyle ilgili olarak, "Magazin sevdi onu. Medeni kanunumuz tek eşlilikten yana biliyorsunuz. Medeni kanunumuz bunun çok net altını çiziyor. O anlamda, bunun  toplumun genel kabullerinin çok ötesinde olduğunu söylemem lazım" diyerek yorumladı.

"MAGAZİN GÜNDEMİNİ KOMİSYON GÜNDEMİ YAPAMIYORUZ"

Ak Parti Düzce Milletvekili ve TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir, ünlü işadamının sözlerinden dolayı özellikle sosyal medyada oluşan tepkilerle ilgili olarak da, "Tartışıldı ama biz komisyon olarak magazin gündemi üzerinden kendimize bir yön belirleyemiyoruz. Yani o anlamda magazin gündemini komisyon gündemi yapamıyoruz" ifadelerini kullandı.  

"ÜNLÜ İŞADAMI ALİ AĞAOGLU NE DEMİŞTİ?"

"O günde benim ortanca hamını doğum günüydü. Ona sözüm vardı. Boğaza yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma şey geldi işte açıkçası kanıma dokundu. Aldım hanımı, oğlanı da aldım, 10 yaşında Mert'i. Doğru. Aşağı yukarı 15 senedir de ben İstiklal Caddesi'ne hiç gitmemiştim. Hem benim için güzel bir nostalji oldu. Gittim, hanımla çocukla gittim olayın olduğu yere bir millet fakir, şey bırakıyor karanfil. Ben gül bıraktım." 
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 23:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER