Ankara'dan 'Başkent Hatırası' gönderdi!

ANKARA Arena'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'na Ordu'dan katılan isimler de vardı. Ankara'daki buluşmaya başta Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz olmak üzere Ordu milletvekilleri ve 20 otobüs partili gitti.

Ankara'dan 'Başkent Hatırası' gönderdi!
ANKARA - AK Parti, 16 Nisan Referandumu'nun siyasi çalışma startını bugün Ankara Arena Spor Salonu'nda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'yla verdi. Toplantı için içlerinde Ordu'nun da bulunduğu 81 vilayetten onbinler Ankara'ya aktı.

Toplantıya katılanlar arasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da vardı. Başkan Yılmaz kendisine ait Twitter hesabından paylaşımda bulunarak, "Artık bahar gelsin diye, bütün yüzler gülsün diye, kavga değil kardeşliğe evet diyoruz. Muhteşem bir maziyi, muhteşem bir istikbale bağlamak için, 780 bin kilometre kare vatan toprağının köşesinde hizmetlerin hız kesmeden devam etmesi için kararımız evet. Ankara Arena yine muhteşem. Daima millet kararımız evet demek için toplanan coşkulu kalabalıkla birlikte Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ı dinliyoruz" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2017, 17:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER