Başkan Çelenk kimi kastetti?

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, İl Başkanlığı binasında düzenlenen Grup Toplantısı'nda konuştu. 1 Kasım Seçimleri'nden başarıyla çıktıklarını belirten Çelenk, "7 Haziran seçimlerinde kendi içimizden birileri başarızlığı yerel yöneticilerimize yüklerken, aynı kişinin 1 Kasım seçim sonucunu görünce hiç olmazsa yerel yöneticilerimize bir teşekkür bile etmemesi manidardır" demesi akıl karıştırdı.

Başkan Çelenk kimi kastetti?
ORDU - Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu Toplantısı İl Başkanı Uğur Çelenk başkanlığında yapıldı. Toplantıya Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Yerel Yönetimler Başkanı Ergun Çakmak, Grup Başkan Vekili Salih Çelebi, ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı. Grup Toplantısı'nın açış konuşmasını Grup Başkanvekili ve Aybastı Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Salih Çelebi yaptı.

"BAŞKAN ÇELENK KİMİ KASTETTİ?"

Toplantıda konuşan İl Başkanı Uğur Çelenk, "7 Haziran Seçimi ile 1 Kasım Seçimleri'ni birlikte yaşadık. Her iki seçim de, Ordu açışından başarılı bir seçim oldu. 7 Haziran Seçimleri'nde kendi içimizden birileri başarızlığı yerel yöneticilerimize yüklerken, aynı kişinin 1 Kasım Seçim sonucunu görünce hiç olmazsa yerel yöneticilerimize bir teşekkür bile etmemesi manidardır" dedi.

"1 KASIM KİBİRİN, GURURUN KAYBETTİĞİ GÜN OLMUŞTUR"

Başkan Çelenk, 2 Kasım sabahı insanların yepyeni bir Türkiye'ye, huzurlu, güvenli ve istikrarlı bir Türkiye'ye uyandığını belirterek, bundan sonraki çalışmaların Türkiye ve Ordu'nun gelişmesi için yapılacağını söyledi. Ak Parti'nin Türkiye'de yeniden tek başına iktidar olduğunu ve Ordu'da da bir rekorun kırıldığını belirten başkan Çelenk, "Düşünebiliyor musunuz? Çatalpınar'da vatandaşlarımız Ak Parti'ye yüzde 86 oy veriyor, Kumru'da yüzde 85, Korgan'da yüzde 82.5, Ordu genelinde yüzde 63.5 oy aldık. Bu muhteşem bir tablo biz bu sonuçları aldık diye şımarmayacağız, kibirlenmeyeceğiz. Yine mütevazi, yine halkımızın emrinde olacağız. Çünkü 1 Kasım, kibirin, gururun, kaybettiği gün olmuştur. Milletine tepeden bakanlar, 1 Kasım'da sandıkta yenilmiştir" dedi.

"PROF.DR.NUMAN KURTULMUŞ GURUR TABLOMUZ"

Başkan Çelenk, sözlerini şöyle tamamladı: "Bir gurur tablomuz var. Ulusal kanallarda her gün, hükümetimizin politikalarını anlatan, hükümet adına açıklamalar yapan ve tanıtılırken Ordu Milletvekili diye tanıtılan, başta Ordu için büyük şans ve Türkiye'de siyasi otorite olan Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü, Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş gibi Devlet büyüğümüzün öncülüğünde, milletvekillerimizle, vatandaşlarımızla el birliği ile Ordu'yu 2023'e hazırlayacağız. Ordu'nun 2023 hedefleri kapsamında tüm çalışmalarını hızla tamamlayacağız."
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2015, 00:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER