CHP'de kriz büyüyor!

CUMHURİYET Halk Partisi Ordu'da 7 Haziran Seçimleri'nde 2, 1 Kasım Seçimleri'nde 1 milletvekili çıkarınca ortalık karışmış, teşkilat üyeleri birbirine girmişti. CHP Ordu İl Başkanlığı, seçim mağlubiyetinin faturasını Altınordu ve Çaybaşı ilçe örgütlerinin görevlerinden alınmasıyla başlayan tartışmalara CHP Genel Merkezi el koydu, CHP Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap Ordu'ya geldi.

CHP'de kriz büyüyor!
ORDU - 1 Kasım Seçimleri'nden bir süre sonra görevden alınan Altınordu İlçe Teşkilatı, görevden alınmalarıyla ilgili olarak CHP Genel Merkezi'ne itiraz etmişti. Aynı itiraz Çaybaşı İLçe Teşkilatı'ndan da geldi. Bunun üzerine büyüyen krizi önlemek için CHP Genel Merkezi el koydu, CHP Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap Ordu'ya geldi.

Parti binasında CHP Ordu İl Başkanı Cemil Cebeci ve Altınordu İlçe Teşkilatı üyeleriyle görüşen Matkap, partinin önde gelen isimlerinin de görüşünü aldıktan sonra durumla ilgili bir rapor hazırlayacak. Matkap'ın hazırladığı rapora göre son kararı ise CHP Genel Merkezi verecek. 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 23:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER