CHP'li Torun: "Gündoğdu'nun haddi değildir!"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, belediye başkanlığı döneminde yaptığız hizmetler nedeniyle kendini eleştiren Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'ya sert yanıt verdi, "Bilmediği bir alanda laf söylemek Sayın Gündoğdu'nun haddi değildir" dedi.

CHP'li Torun:
ORDU - Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'u hedef alan açıklamalarının ardından, Torun sert yanıt verdi. 

Torun, yazılı yaptığı açıklamasında, "Halkın iradesiyle 10 yıl boyunca Belediye Başkanlığı yapmış olduğum bir dönem için yeterince Ordu'da bulunmamış, Ordu halkıyla yaşamamış biri olarak bilmediği bir alanda laf söylemek, Sayın Gündoğdu'nun haddi değildir. Ayrıca Sayın Gündoğdu'nun görmediği sadece partisinin yapmış olduğu rezillikler de değildir. Ordu'da yapılanlardan da bihaberdir. İktidarın her türlü engellemesine rağmen yapılan teleferik, atık su tesisi, sahil düzenlemesi, mavi bayrak, belediye hizmet binası, kültürel faaliyetler bu iki yıllık dönemde yapılmamıştır. Şu andaki projeler ise 10 yılda ortaya konulmuş projelerin devamıdır. Ordu halkı kimin ne olduğunu da ne yaptığını da gayet iyi bilir. Sayın Gündoğdu milletvekili olarak kendini ispat etmek istiyorsa, ülke gerçeklerine aykırı,  biat ettiği kişilere methiyeler düzmek yerine bildiği konularda çalışmalarına devam etsin. Geçmişi sorgulamak, daha fazlasını öğrenmek istiyorlarsa, kendilerine tüm Ordu halkının önünde görsel medyada tek tek anlatmaya hazır olduğumu ifade etmek isterim." ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 16:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER