Gökçek Ankara'ya 'boğaz' yapıyor!

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2016 yılı projelerini açıkladı. Bir tanesi var ki, hem dudak uçuklatan cinsten, hem de 'Yok artık!' dedirten cinsten. Çünkü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'ya 'boğaz' yapacağını, bunu da Turan Güneş Bulvarı'yla birleştireceğini söyledi.

Gökçek Ankara'ya 'boğaz' yapıyor!
ANKARA - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yine yapacağını yaptı. Çılgın projesini açıkladı. Ankara'ya deniz getiremediğini söyleyen Gökçek, "Ankara Boğazı'nı yapacağım" dedi.

2016 yılı projelerini anlatan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın en çılgın projesini şöyle açıkladı: "Hep bana arkadaşlarım takılmıştır. Gökçek, 20 sene belediye başkanlığı yaptın ama bir türlü Ankara'ya deniz getiremedin diye. Deniz getiremedik ama Sayın Başbakanım Ankara Boğazı'nı Ankara'ya kazandıracağız. Bu 3 yıl içerisinde Ankara Boğazı'nı Ankara'ya kazandıracağız. TRT'nin arka tarafından, sağında ve solunda ufak villaların ve işyerlerinin bulunduğu İmrahor Vadisi'nde yapacağız. Basketbol sahaları, dinlenme alanları ve konutlarla inşallah Ankara'ya kazandıracağız. Turan Güneş Bulvarı'nı kullananlar bilirler, orayı genişleteceğiz. Turan Güneş Bulvarı'nı TRT'nin hemen yanında yapacağız Ankara Boğazı ile çevre yoluna bağlayacağız. İnşallah bu da 3 yıl içerisinde gerçekleşecek." 
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 14:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER