İşte AK Parti'nin referandum şarkısı!

AK Parti'nin referandum şarkısı 'Evet ile güçlü Türkiye' Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen kampanya tanıtım toplantısında bugün ilk kez kullanıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın torunu da, yeni kullanılan klipte rol aldı.

ANKARA - Bugün onbinler başkent Ankara'ya aktı. İlklerin yaşandığı Ankara Arena'da AK Parti'nin kampanya tanıtım toplantısı için Türkiye'nin 81 vilayetinden onbinler izdihama yol açtı. 

Toplantı sırasında AK Parti'nin referandum şarkısı 'Evet ile güçlü Türkiye' Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen kampanya tanıtım toplantısında bugün ilk kez kullanıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın torunu da, yeni kullanılan klipte rol aldı. 

Türkiye'nin pek çok yerinden insanların yer aldığı klipte şarkının sözleri şöyle: "Biz biriz diriyiz, biz beraber kardeşiz, hep birlikte verelim el ele, evet ile güçlü Türkiye. Ekmeğim aşımsın benim, toprağım suyum benim, benim ocağım, umudum, yarınım, canım ülkem, güzel vatanım. Tek millet ve tek bayrak için, tek devlet ve tek vatan için hep birlikte verelim el ele, evet ile güçlü Türkiye"
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2017, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER