banner59

Kılıçdaroğlu haklarını helal etti!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun veda konuşmasını yapmasının ardından basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm haklarını helal ettiğini açıkladı.

Kılıçdaroğlu haklarını helal etti!
ANKARA - CHP Genel Merkezi'nde kameralar karşısına geçen ve eline aldığı metne bağlı konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Arkadaşlarımla birlikte Sayın Davutoğlu'nu dinledik. Aslında son derece güzel ve duygusal bir konuşma yaptı. Bir ayrılık konuşmasıydı. Başarılarını anlattı, ülkeye verdiği hizmetleri anlattı. İç politikada, dış politikada, ekonomide hangi başarıları sağladığını ifade etti. Son iki seçimde aldığı oy oranlarını da anlattı. Ve elbette helallik de istedi. "Bütün vatandaşlara hakkımı helal ediyorum" dedi. Elbette ki biz, helallik boynumuzun borcudur. Sayın Davutoğlu'na bütün haklarımızı da helal ediyoruz. Bu konuda Sayın Davutoğlu'nun hiçbir endişesi olmasın." açıklamalarını yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi olduğu sürece asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Yaklaşık 150 yıllık bir parlamenter geçmişimizi teslim etmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 01:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER