Kılıçdaroğlu'dan Ordululara afet mesajı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Grup Toplantısı'ndaki konuşmasının başında, geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Ordu'da yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de kaybolduğu sel felaketiyle ilgili konuştu. CHP Lideri, "Yaralar sarılıncaya kadar bu olayların takipçisi olacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu'dan Ordululara afet mesajı!
ANKARA - CHP'nin TBMM'deki Grup Toplantısı'nan başında gündemine Ordu'yu alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Ordu'da yaşanan sel felaketinden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.
Grup Toplantısı konuşmasının hemen başında Ordululara seslenen Kılıçdaroğlu, "Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde, Perşembe'de bayramın birinci gününde bir afet yaşandı. 3 vatandaşımız hayatını kaybetti, 2 vatandaşımız aranıyor. Ölenlere Allah'tan rahmet diliyoruz" dedi. 

Sel felaketinin yaralarının sarılması konusunun takipçisi olacaklarını belirten CHP Lideri Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Bütün Ordulu, Perşembeli, Fatsalı kardeşlerim şunu çok iyi bilsinler. Yaralar sarılıncaya kadar bu olayların takipçisi olacağız ve bu konuda milletvekili arkadaşımız gerçekten olağanüstü bir çaba harcıyor. Buradan bütün Ordulu, Perşembe ve Fatsalı kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2016, 16:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER