O koltuğun ayrıldığı milletvekili ne söyledi?

ORDU'nun Aybastı ilçesi Perşembe Yaylası'ndaki festivalde yaşanan gerginliğin birebir tanıklarından ve koltuğuna oturulan misafir AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, gerginliğin yaşandığı festivalle ilgili bir mesaj paylaştı. Peki ne dedi? Ayrıntılar haberimizde.

O koltuğun ayrıldığı milletvekili ne söyledi?
ORDU - Aybastı'nın Perşembe Yaylası'nda bu sene 911'ncisi düzenlenen Güreş ve Kültür Festivali'nde yaşanan gerginliğin birebir tanıklarından biri de, o gün o alanda misafir olarak bulunan ve koltuğuna oturulan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin'di.

Yaşanan bütün gerginliğe ve diyaloglara birebir tanıklık eden Yılmaztekin, festivalden ayrıldıktan sonra kendisine ait sosyal medya hesabı Twitter'da bir mesaj paylaştı. 10 binin üzerinde takipçisi bulunan Yılmaztekin'in mesajını, 58 kişi daha paylaştı, 139 kişi de beğeni bıraktı. Yılmaztekin mesajında, "Ordu Aybastı-Perşembe Yaylası Yağlı Güreş Şenliklerine katıldık. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver Yılmaz'a müthiş organizasyonu için teşekkürler" notunu paylaştı. Mesajın altına ise 4 kare de fotoğraf eklendi.
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 12:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
turan
turan - 13 ay Önce

bu emniyet müdürünün yaptıgı acıkça rezillik araştırılsın

Şenol Şahin
Şenol Şahin - 13 ay Önce

misafir olmasına rağmen sayın milletvekiline tüm orduluların teşekkür etmesi gerekiyor. şahsen ben teşekkürlerimi sunuyorum. o alanda bakan beyin olmasına rağmen kendisinin bu durumdan hiç etkilenmemesini de takdir etmek gerek.

SIRADAKİ HABER