Sonuçlarını kısa zamanda göreceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Terörle olan mücadelemizi en büyük kararlılıkla devam ettireceğiz. Ve bunun sonuçlarını çok kısa zamanda göreceğiz" dedi.

Sonuçlarını kısa zamanda göreceğiz
ANKARA - TBMM'de görev yapacak 26. Dönem milletvekilleri için kayıt işlemleri devam ediyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'ı kayıt işlemleri sırasında eşi Direnç Karaaslan ile 1,5 yaşındaki kızı Hatice Sare ve 5,5 yaşındaki oğlu Yusuf Yiğit yalnız bırakmadı. Karaaslan'a rozetini eşi taktı. Karaaslan çifti daha sonra çocuklarını kucaklarına alarak, gazeteciler için görüntü verdi.

Haziran seçimlerinin ardından çocuklarıyla Meclis'e geldiğinin anımsatılarak, çocuklarının son durumdan memnun olup olmadığının sorulması üzerine Karaaslan, "Küçük kızım bebekti, neredeyse 1 yaşındaydı ve yürüyemiyordu. Samsun'da seçim kampanyasını hep birlikte ailece yürüttük. Bugün de en büyük fedakarlığı yapan onlar olduğu için bu güzel anı onlarla birlikte yaşamak istedim" diye konuştu.

AK Parti'li Karaaslan, seçimde kazananın sadece AK Parti değil Türkiye olduğunu söyledi. Milletin AK Parti'yi tek başına iktidara getirdiğini belirten Karaaslan, yapacak çok işlerinin bulunduğunu ifade etti. 

Silvan'daki olaylara ilişkin değerlendirmesinin sorulması üzerine Karaaslan, "Seçimden önce de her ne olursa olsun terörle olan kararlı mücadelemiz devam edecektir dedik. Bugün de şehitlerimiz var, Allah'tan rahmet diliyorum, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. İnşallah terörle olan mücadelemizi en büyük kararlılıkla devam ettireceğiz. Ve bunun sonuçlarını çok kısa zamanda göreceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 22:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER