Türkiye büyük hedeflerin ülkesi haline geldi

AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Trabzon'da yaptığı konuşmada, milletin sandık başında gereğini yaptığını belirterek, "Bugün gereğini yerine getirme görevi kurulacak hükümettedir" dedi. Artık herhangi bir mazereti sunacak durumda olmadıklarını söyleyen Soylu, "Milletimiz Türkiye'yi büyük meselelerin ve Türkiye'yi yarınların aydınlık günlerin ülkesi haline getirmiştir" dedi.

Türkiye büyük hedeflerin ülkesi haline geldi
TRABZON - AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Of Devlet Hastanesi'nin yeni acil servisi, yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanesinin açılışına katılmak için seçim bölgesine gitti. Buradaki açılışta konuşan Ak Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Türkiye'nin 1 Kasım'dan itibaren yeni bir döneme başladığını belirterek, "Bu yeni dönem hem heyecanıyla, hem iştahıyla beraber başlamıştır. Milletimiz gereğini yerine getirmiş, Türkiye'nin belki de geçtiğimiz son 5 ayda karşı karşıya kalmış olduğu belirsizliği 50 gramlık oy pusulası ile ortadan kaldırmış, Türkiye'yi büyük hedeflerin, Türkiye'yi büyük meselelerin ve Türkiye'yi yarınların aydınlık günlerin ülkesi haline getirmiştir" dedi. 

Bugün en büyük temel ihtiyacın Anayasa reformu olduğunu belirten Soyla, "İlerlemenin ve demokrasinin atılım içerisinde olduğu bir 4 yıla doğru gidiyoruz. Milletimiz gereğini yerine getirmiştir. Bugün gereğini yerine getirme görevi kurulacak hükümettedir ve bu hükümetin ortaya koyacağı icraatlardadır. 24 saat esaslı bir çalışma dönemi başlamaktadır. Türkiye, 1 Kasım seçimlerinden sonra herhangi bir mazereti gerçekleştirebilecek bir süreçle karşı karşıya değildir. Çok çalışılacak. Temel adımlarımızı iyi atabileceğimiz bir döneme doğru gidiyoruz" ifadelerini kullandı. 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 21:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER