Ve tarih belli oldu! Akşener...

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nden ihraç edilenlerle oluşturulan yeni oluşumun kurması beklenen yeni parti için geri sayım başladı. Meral Akşener, yeni parti ile ilgili 27 Eylül Çarşamba günü basın toplantısı düzenleyecek. Yeni partiyle ilgili açıklamalarda bulunacak olan Akşener'in basın toplantısı için medya merkezlerine basın daveti gönderildi.

Ve tarih belli oldu! Akşener...
ORDU - MHP'den ihraç edilen ve diğer ihraç edilenlerle birlikte yeni bir oluşum hareketi başlatan Meral Akşener, kuracakları yeni parti ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek. Akşener'in 27 Eylül Çarşamba günü İstanbul Avcılar'da bir otelde düzenleyeceği basın toplantısıyla tüzük çalışmaları tamamlanan yeni parti ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Toplantıyla ilgili Meral Akşener Medya İletişim Birimi'nden basın merkezlerine davet gönderildi. Basın davetinde, "İçişleri eski bakanı ve TBMM eski başkanvekili sayın Meral Akşener, siyasi parti çalışmalarıyla ilgili bilgi vermek için basın mensuplarıyla bir araya gelecektir. Sayın Akşener, tüzük çalışmaları tamamlanan yeni parti ve gündemle ilgili çok önemli açıklamalar yapacağı sohbet toplantısına, medyamızı temsilen sizleri de davet etmektedir. Sohbetin ardından sayın Meral Akşener bilim, sanat, siyaset, iş ve spor dünyasından seçkin konukların da yer alacağı akşam yemeğinde, medya mensuplarıyla birlikteliğini sürdürecektir." denildi.

"ORDU'DAN BİR İSTİFA DAHA"

Öte yandan Meral Akşener cephesinde olduğu bilinen 23.Dönem MHP Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın da, MHP'den istifa ettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamasına "Severek ayrılmanın yazısı bu. Hazin bir istifa öyküsü" diyerek başlayan Yalçın, "1993 yılında üniversiteyi bitirir bitirmez üye olduğum Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa ediyorum" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2017, 15:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER