Ordu'nun doğası Milli Piyango'da

ORDU'nun Aybastı ilçesinde yer alan, menderesleri ile ünlü Perşembe Yaylası, Milli Piyango'nun 19 Ocak biletlerinde biletinde tanıtılacak.

Ordu'nun doğası Milli Piyango'da
ORDU - Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan 1500 metre rakımlı Perşembe Yaylası ve menderesleri, Milli Piyango'nun 19 Ocak 2017 tarihli çekilişinde tanıtılacak. Turizm kenti olma yolunda hızla ilerleyen Ordu'nun etkin bir şekilde tanıtılması için her fırsatı değerlendirdiklerini ifade eden Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu; "Dünya'da eşine az rastlanır bir görselliğe sahip Perşembe Yaylası'nın ve mendereslerin bulunduğu fotoğrafın, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile yaptığımız girişimler sonrasında biletin üzerinde yer almasını sağladığımız için mutluyum" diye konuştu.

Vali Balkanlıoğlu, "Milli Piyango İdaresi ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, Milli Piyango'nun 19 Ocak 2017 tarihli çekilişi için satışa sunulacak biletlerde, Aybastı ilçemizdeki Perşembe Yaylası ve mendereslerin bulunduğu fotoğrafın yer almasını sağladık. Milyonlarca basımı ve satışı yapılması beklenen Milli Piyango bileti ile Ordu'nun sadece Perşembe Yaylası değil, tüm doğası ve havası çok sayıdaki insanın dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır" açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 23:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER